2018-12-19, trečiadienis, 07:46.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Baigėsi dešimtieji tradiciniai Šiaulių apskrities metų moters rinkimai „Moteris Saulė 2017“. Elžbieta Karaliūtė: „Ačiū visiems už palaikymą“.

2018-03-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Baigėsi dešimtieji tradiciniai Šiaulių apskrities metų moters rinkimai „Moteris Saulė 2017“. Elžbieta Karaliūtė: „Ačiū visiems už palaikymą“.

Kovo 8-ąją baigėsi tradiciniai, šiais metais jau dešimtieji, Šiaulių apskrities metų moters rinkimai „Moteris Saulė 2017“. Šiais metais Šiaurės Lietuvos „Moterimi Saule“ tapo Vida Petraitienė iš Joniškio, visą save atiduodanti savo pomėgiams: kultūrai, dainavimui, Joniškio žmonėms. Radviliškio kraštui šiuose rinkimuose atstovavo Radviliškio rajono savivaldybės etninės kultūros ir amatų centro direktorė, tautodailininkė Elžbieta Karaliūtė.

 

 

„Ačiū visiems už palaikymą. Kai važiavau namo po renginio, visą kelią verkiau. Matyt, taip išsilaisvino visos emocijos. Labai džiaugiuosi už visas moteris, kurios tą vakarą su manimi stovėjo scenoje. Visos jos vertos Saulės vardo. Tą perlų vėrinį, kuris šiais metais papuošė ponios Vidos iš Joniškio kaklą, jos kasdien veria  savo rankomis sunkiais, bet prasmingais darbais. Ir ne tik jos. Tokį vėrinį veria kiekviena moteris“, – sakė E. Karaliūtė, dėkodama visiems už palaikymą ir atiduotus balsus. Ji „Moters Saulės 2017“ rinkimuose buvo nominuota už senųjų krašto amatų ir tradicijų puoselėjimą, bendruomenės stiprinimą, edukacijas vaikams ir jaunimui bei įvairiakultūrės veiklos populiarinimą.

 

 

Iš Šeduvos kilusi jauna moteris visur spėja: ir centrui vadovauti, ir edukacijas vesti, ir parodose savo kraštui atstovauti, ir kitiems pagalbos ranką ištiesti, ir šeimą savo širdies šiluma apglėbti. „Jei Elžbieta pasakė, ji būtinai padarys. Ir niekas jai nesutrukdys. Atsakingas žmogus Elžbieta yra“, – taip apie ją atsiliepia žymi šeduvė Emilija Brajinskienė, dar vadinama Šeduvos Baba.

 

 

Renginyje Elžbietą palaikė ir sveikino tėvai Jūratė Karalienė ir Kęstutis Karalius, vyras Paulius Kablys, „Moteris Saulė 2015“ Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, „Moteris Saule 2014“ Birutė Mickaitienė iš Vėriškių bendruomenės, Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys, Šeduvos miesto bendruomenės atstovai.

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA


 

 

 

 

Prekiaujame važiuoklės dalimis, stabdžių sistemos dalimis, variklių dalimis, akumuliatoriais, tepalais, filtrais, valytuvais, aušinimo skysčiais, langų plovimo skysčiais, automobilių kosmetika, automobilių aksesuarais, modeliniai kilimėliai, tepalai, filtrai motociklams.

NEMOKAMAS pristatymas Šiaulių apskrityje.

Tel. +37060188131

Tinklalapis  http://www.autopikis.lt/

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimai vyks 2019 kovo 3 d. Antrą kartą šiuose rinkimuose miestų merai bus renkami tiesiogiai. Ką rinksime Radviliškio rajono meru?