2019-06-20, ketvirtadienis, 22:06.     Šiandien Radviliškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Aptarti AB „Lietuvos geležinkeliai“ planai Radviliškyje

2018-09-18, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Aptarti AB „Lietuvos geležinkeliai“ planai Radviliškyje

Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis dalyvavo susitikime su į Radviliškio vagonų depą atvykusiais LR susisiekimo ministru Roku Masiuliu, LR Seimo nariais Algirdu Butkevičiumi, Aurimu Gaidžiūnu ir Algirdu Sysu ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ generaliniu direktoriumi Mantu Bartuška.

 

Susitikime A „Lietuvos geležinkeliai“ vadovas prisistatė bendrovės ilgalaikius 2023–2030 metų strateginius planus. Susitikime diskutuota apie galimybę Radviliškio vagonų depe ne tik remontuoti, bet ir atnaujinti bei gaminti vagonus. Radviliškio vagonų depas yra tas Radviliškyje veikiantis padalinys, kuris turi potencialą: čia stipri remonto bazė, 2018 m. 21 proc. padidėjusios vagonų remonto apimtys, 11 proc. didesnės pajamos.

 

 

M. Bartuška susitikimo dalyviams taip pat pristatė AB „Lietuvos geležinkeliai“ pertvarką pagal ES geležinkelių ketvirtąjį paketą. Pagrindinė įmonės vizija – iki 2030 metų tapti Centrinės ir Rytų Europos mobilumo ir logistikos lydere. Norint įgyvendinti šią viziją, būtina daug dėmesio skirti komercijai, aktyviai mažinti sąnaudas ir efektyviai konkuruoti su Latvijos vežėju. Labai svarbu ir rasti būdų efektyvinti įmonės padalinių veiklą, didinti darbuotojų kompetencijas ir užtikrinti jiems geresnes darbo sąlygas.

 

Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 


REKLAMA

 


 

APLINKOS TVARKYMO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 
Contact form

Šios dienos vardadieniai